اول باید هنگام نصب پایتون تیک install and path  رو بزنید تا کامل نصب بشه اگر اینکارو نکنید pip نصب نمیشه:(

سپس کد زیر را در خط فرمان یا همون (command prompt) بزنید تا ببینید پایتون نصب شده یا نه:

python --version

من با این کار pipرا در آخرین نسخه پایتون نصب کردم یعنی نسخه  3.7.3 اولین کاری که میکنید به سایت زیر بروید:

https://bootstrap.pypa.io/get-pip.py

اگر pip اتوماتیک دانلود نشد :( مثل من تمام کد هایی که این صفحه به شما نشون میده رو کپی کنید سپس توی نوت پد بریزید و سپس پسوند فایل رو به py. تغییر بدید سپس برید به command prompt و  اول با زدن این دستور cd از دسکتاپ بیرون برید توی خط فرمان و سپس دستور زیر را تایپ کنید:)

python get-pip.py

اگر این دستور کار نکرد دستور زیر را بزنید

محل قرار گرفتن پیپ python

مثلا توی کامپیوتر من اینطور شد:

python C:UsersmahdiDesktopget-pip.py

سپس یه نوار سبز پر میشه و نصب تموم میشه 

و اما کسانی که pip را قبلا نصب کرده اند ولی اخطار آپدیت میده و کار نمیکنه این کد رو توی خط فرمان بزنید:

pip install --upgrade pip

اگر کار نکرد خط فرمان  anaconda  را دانلود و نصب کنید سپس همین کد رو دوباره توی اون بزنید:)

اگر میخواهید با پیپ pygame یا هر کتابخانه ای را نصب کنید دستور زیر را در خط فرمان بزنید:

pip install pygame

تموم شد امیدوارم براتون مفید باشه:)

اگر نتوانستید pip را دانلود کنید روی لینک زیر کلیک کنید البته این برای نسخه 3.7.3 سازگار است:)برای نسخه های دیگه باید به سایتی که لینکشو در بالا گذاشتم برید:)

دانلودبرای 3.7.3

مکس ورژن pip ,نصب ,سپس ,بزنید ,دستور ,خط ,خط فرمان ,زیر را ,pip py ,دستور زیر ,3 7منبع

نحوه فعال کردن حالت تاریک (DARK MODE) گوگل کروم در ویندوز 10

بازی آنلاینی توسط مکس ورژن منشر شد

نرم افزار فوقالعاده زیست

مجیکارپ جامپ یک بازی پوکمون جدید!

تاریخپه طراحی لوگو های ماشین معروف

قدم‌به‌قدم سایت خود را در گوگل وب مستر ثبت کنید! +تنظیمات پیشرفته ابزار وب‌مستر

نصب آسان pipبرای پایتون در ویندوز و دستورات pip

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مشاوره ازدواج استخدام در شهریار ملارد شهر قدس صفادشت مارلیک اندیشه تعمیرات لوله - تاسیسات لوله رسا تاسیسات بذر شاهدانه آلفا 9 آپشن خودرو rooz nevesht haye man اجناس فوق العاده مرکز خرید لوازم یدکی گریدر دانلود کده